
Алюмінієва чорна смуга (шина) 10*2, колір Срібло анод 3,0 м
- В наявності
- Код: 1210231
112,40 ₴
- +380 (67) 283-76-76


Основними якостями алюмінієвих шин є довговічність (алюмінієва шина може прослужити до 25 років), немагнітність, відмінна теплопровідність, висока міцність, нетоксичність, електропровідність. Шина алюмінієва - чудовий варіант для виготовлення провідників та інших предметів, які затребувані в електроніці. Усе це через те, що виріб має невелику вагу і досить демократичну ціну.
Алюмінієва смуга 10*2 має ширину профілю 10 мм і товщину 2мм. Алюмінієва смуга виробляється ТОВ Профіль Центр з високоякісної сировини, сплав алюмінію АД 31. Алюмінієвий профіль пройшов термічну обробку Т5. Алюмінієву смугу ще називають алюмінієва шина, притискна планка або плоский профіль.
Алюмінієва шина широко застосовується у всіх сферах виробництва: будівництві, у виробництві різних конструкцій, в тому числі при монтажі офісних перегородок, або як декоративний елемент в приміщеннях, в облицювальних, оздоблювальних і господарських роботах і т. д.
Ви можете купити в нашому магазині алюмінієвий профіль без покриття, і замовити у нас полімерне фарбування в будь-який RAL колір на Ваш вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Профіль-Центр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал смуги | Алюміній |
| Марка алюмінію | АД31 |
| Покриття | Оксидне |
| Стан матеріалу | Термічно оброблений |
| Стан виробу | Нове |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло матове (анод) |
| Виберіть розмір профілю | 10*2 |
| Виберіть колір профілю: | Срібло (анод) |
| Мінімальне замовлення | 3,0 м |
- Ціна: 112,40 ₴








