Пороги для стику: як поєднати непоєднуване
В сучасному дизайні широко застосовуються прийоми оригінальних комбінацій підлогових покриттів. Це, як мінімум, завжди виглядає красиво і естетично, але, до того ж, має і суто практичні цілі – розділяє приміщення на функціональні зони. Щоб перехід від одного матеріалу до іншого виглядав природно, використовуються пороги для стику.
Без цих конструктивних елементів не обійтися і в разі оформлення кордонів між кімнатами з підлогами різного рівня, і коли вони з різних матеріалів. Наприклад, ламінат + плитка, плитка + лінолеум, ковролін + ламінат, паркет + плитка і т. п. У багатьох випадках матеріали погано між собою поєднуються, а пороги для стику легко вирішують цю проблему.
Наш інтернет-магазин демонструє широкі можливості сьогоднішніх технологічних рішень в області виробництва стикувальних порожков. У відповідному розділі сайту ви можете вибрати і замовити з доставкою пороги для стикування будь-яких типів підлогових покриттів, незалежно від рівня перепаду і геометрії з'єднання.
Особливості монтажу
При укладці підлоги з різних матеріалів часто роблять стики з вигнутою кромкою. Для оформлення тут використовують гнучкі пластикові поріжки. Такі молдинги відрізняються невеликим радіусом вигину в товарному стані. Тому при монтажі зазвичай застосовують будівельний фен, який розігріває пластик. Тривалість термічної обробки залежить від ступеня кривої тощо стику.
Такі стикувальні планки, як правило, складаються з двох елементів – нижнім (фіксує) з пазом-кліпсою, і верхнім – декоративним. Кріплення виходить невидимим, що покращує візуальну привабливість підлоги, і досить надійним.
Типи порогів стикувальних
Але найчастіше доводиться стикувати підлоги між кімнатами з різним функціональним призначенням. Наприклад, в одній і тій же квартирі плитка у ванній повинна гармонійно переходити у ламінат коридору, а той, у свою чергу, - в ковролін спальні та кухні лінолеум. Насправді, варіантів значно більше.
В нашому каталозі ви зможете знайти пороги для стикування поверхонь із різних матеріалів і для вирішення будь-яких технічних завдань при укладанні:
- прямі - для з'єднання прямолінійних контактів;
- різнорівневі - для нівелювання амплітуди перепадів між статями (3-20 мм);
- фінішні - для оформлення кромки підлогового покриття, не має контакту з іншими матеріалами;
- кутові – для обробки кутів подіумних підлоги або ступенів.
Ціна порогів для стиків залежить не тільки від матеріалу, але і від виробника. У нас можна купити недорогі якісні поріжки, так і молдинги, що відносяться до категорії «преміум».