Поріжки для лінолеуму від ТОВ "Профіль-Центр"
Укладання лінолеуму передбачає стикування його розрізнених шматків в місцях з'єднання, міжкімнатних переходах. Іноді завдання ускладнюється, особливо, якщо ці ділянки виявляються на різній висоті. Декоративний поріжок допоможе виконати надійний і грамотний стикувальний шов, забезпечивши щільне з'єднання і максимальне притиснення листів лінолеуму на підлозі.
Поріжки для лінолеуму мають мало спільного з традиційними дверними порогами. Їх функції і можливості значно ширше - вони дозволяють реалізувати найсміливіші дизайнерські задуми.
Якісний і універсальний обробний елемент:
- задекорирует зазори і нерівності крою, приховає похибки порізки та монтажу
- стане яскравим акцентом обробки, позначити межі зон з різним функціоналом при розмежуванні великого простору
- красиво закриє стики окремих фрагментів навіть при роботі з напольним покриттям одного типу (лінолеумом або ковроліном)
Для прямолінійних ділянок з'єднання використовують металеві, дерев'яні поріжки, що встановлюються одночасно з укладанням підлоги. Для швів зі складною геометрією - плавними, хвилястими лініями, використовують гнучкі пластикові та гумові профілі з особливим перетином. Термопластик спочатку розігрівають за допомогою будівельного фена.
Приступаючи до з'єднання двох шматків лінолеуму, слід чітко визначити завдання, які необхідно виконати:
- гармонійно об'єднати матеріали одного або декількох кольорів;
- згладити різницю висот (при наявності такої), виконати плавний перехід;
- забезпечити теплотривкість, звукоізоляцію покриття;
- приховати в жолобі поріжка відкриту проводку;
- вибрати спосіб встановлення порогу, що виключає його поломку внаслідок люфту і забруднення,
- краї поріжка повинні щільно прилягати до підлогового покриття, щоб виключити потрапляння на нього вологи та пилу.
В магазині «Профіль-Центр» ви зможете вибрати матеріал і модель пристрою, виходячи з завдань, що вирішуються, бюджету і переваг. Стикувальні профілі з різних матеріалів (метал, пластик, гума, корок, дерево, МДФ) випускаються стандартної ширини в діапазоні 20-60мм. Ламелі довжиною до 2,7 м поставляються в комплекті з елементами кріплення.
Сучасні методи фарбування (кольорове анодування, ПВХ-тиснення) дозволяють створювати стійкий до механічного і хімічного впливу фінішний шар. Багатий вибір кольорів і фактур дає можливість домогтися гармонійного поєднання задіяних матеріалів.
Використовувані методи установки забезпечують підгонку планки без зазорів і щілин. Відкритий спосіб монтажу здійснюється на саморізи, при цьому кріпильні елементи залишаються видимими. Прихований спосіб передбачає спочатку встановлення нижньої деталі порогу (кріпильної рейки) за допомогою шурупів. Потім на неї монтується (приклеюванням або «нащелкиванием") лицьова планка, що приховує елементи установки. Місця кріплення і розмір порогів визначаються дизайном приміщення і характеристиками підлогового покриття.
Чи бажаєте ви зробити стик між ділянками лінолеуму непомітним, або навпаки, хочете виділити перехід до іншого типу покриття – результатом буде акуратна кромка.
Використання поріжка додасть обробці закінчений вигляд, покриття вбереже від можливого ушкодження. Незахищений в місцях з'єднання лінолеум, з часом почне розшаровуватися і може надірватися. Волога, потрапляючи під лінолеум, здатна викликати ріст хвороботворних грибів і цвілі. Доведеться постійно стежити за цією ділянкою підлоги і, при необхідності, усувати пошкодження. Якщо процес запустити, досить скоро знадобиться заміна всього листа.
І хороша новина! Людина, що має навички роботи з найпростішими інструментами, здатний самостійно встановити поріжок для лінолеуму.