Алюмінієвий тавр – зміна Гостів з 01.01.2018
Тавр алюмінієвий затребуваний на ринку як з'єднувальний елемент кріплення. Найбільш надійний з видів тавра виготовляється зі сплаву АД31, що має максимальну, порівняно з іншими, стійкість до корозії, високу електропровідність (перша позиція серед аналогів) і стійкість при перепадах температур при амплітуді в 120 градусів С. Широкої популярності сприяє і найнижча з усіх кольорових металів вартість сировини.
Сфера застосування алюмінієвого тавра сьогодні розширилася, і тепер це:
- легковозводимые конструкції,
- вентильовані фасади,
- меблі,
- стикувальний елемент у вагонобудуванні, автомобілебудування, авіаційної промисловості,
- електротехнічна промисловість,
- офісні перегородки,
- декорування виставкових павільйонів,
- як направляючий профіль під керамограніт,
- при укладанні ламінату,
- виготовлення торгового обладнання, вікон, дверей,
- в зовнішній рекламі.
Активне будівництво у великих містах і розвиток котеджної забудови сьогодні дають поштовх розвитку виробництва профілів з алюмінію, розширюючи ринок та українську виробничу базу в рази. При такому активному підвищення попиту важливо, щоб під час виготовлення кріпильних елементів не застосовувалися застарілі конструкційні матеріали та методи, від цього залежить життя і безпека людей. З цієї причини виробники, що гарантують якість, приводять в характеристиках максимум інформації, щоб покупець переконався, що йому пропонують якісний, а значить, безпечний в експлуатації тавр.
Висока якість тут залежить від кількох факторів, що визначаються нормативами, а саме:
- вихідна лита заготівля,
- пресовий інструмент,
- відповідність стандартам якості.
На сьогодні стандарти, за якими здійснюються алюмінієві профілі, були успадковані нами від Радянського союзу і застосовувалися більше двох десятків років, зазнавши незначні зміни. Ринок звик до набору норм і правил, абревіатури яких будь-який виробник, проектувальник і будівельник знає напам'ять. Але вже з січня 2018 року ситуація змінюється. У зв'язку з новими технологічними розробками, розвитком ринку в Україні переоцінили і нормативи, а саме:
- з 01.01.2018 року звичний всім виробникам і виробничникам, будівельникам ГОСТ 29296-92 не діє у відповідності з Постановою ВРУ від 11.12.2014 N26-VIII про скасування міждержавних стандартів, розроблених до 1992 року.
- ГОСТ 13622 – 91 про профілі рівнополичного таврового перерізу (алюмінієвий сплав),
- ГОСТ 13621 – 90 про профілі рівнополичного двотаврового перерізу (алюмінієвий сплав).
Останні два Госту будуть дійсними рівно один рік, до 01 січня 2019:
При цьому ДБН Ст. 2. 6 - 165:2011 про алюмінієвих конструкціях залишиться в силі, в той час як СНИП 2. 03 .06 -85 з аналогічної тематики скасований ще в 2012 році.
І це тільки частина новацій у законодавчій базі виробництва і застосування в сфері «тавр алюмінієвий». За іншими змінами стандартів будемо стежити в наступаючому році, заздалегідь готуючи виробництва і вивчаючи світову сертифікаційну базу.
Будучи виробником алюмінієвого тавра та інших видів профілів, наше підприємство «Профіль-центр» акцентує увагу всіх: потенційних і постійних покупців, а також фахівців, з якими ми співпрацюємо не один рік, на зміну вимог і норм. Наша продукція виробляється відповідно до світових стандартів, витримуючи конкуренцію під експорт, але і з обов'язковим коригуванням технологій до нормативам, прийнятим у нас в українській законодавчій базі, яка адаптуються зараз до норм ЄС.