Купити алюмінієву трубу в Україні за найкращою ціною від виробника "Профіль-Центр".
Тривалий годину використання алюмінію та його сплавів стримувалося складнощами, що виникали при з'єднання єднуванні елементів з нього. Сучасні методи газоелектрозварювання з використанням інертних газів сприяли поширенню використання найважливішого серед кольорових металів. Універсальний матеріал може як прикрашати салон автомобіля так і статі елементом оформлення ландшафтного дизайну.
Невисока, у порівнянні зі сталевими та чавунними, вартість алюмінієвих труб, легкість виготовлення, ефективні методи обробки зумовили їх популярність. У побуті вони майже не використовуються, проте є одним з найпоширеніших виробів такого плану.
З них виготовляють великорозмірні конструкції, здатні витримувати значні навантаження; дрібнорозмірні будівельні або архітектурні вироби з незначними навантаженнями; системи транспортування рідин та газів, дренажу та зрошування, вентиляції та кондиціонування.
Під час монтажу алюмінієва труба легко гнеться, набуває потрібних форм, зберігаючи початкову цілісність. До того ж вага такої магістралі буде значно меншою, ніж вага аналогічної - сталевої. Поверхня алюмінієвої труби більш гладка, у порівнянні з іншими металами, це говорити про хорошу пропускну здатність алюмінію.
Купити алюмінієву трубу українського виробництва пропонує виробничо-комерційна компанія «Профіль-Центр» - один з найбільших ретейлерів металопрокату з алюмінію в Україні.
Ми пропонуємо:
- Сертифіковану продукцію, гарантію якості від виробника
- Порізку трубопрокату під розмір
- Покриття та анодування (під замовлення)
- Доставка по Україні в будь-який регіон - безпосередньо на будмайданчик
Широкого поширення набув дюралюміній АД — сплав алюмінію з міддю, невеликою кількістю легуючих добавок (Mg, Mn). Серед його переваг: підвищена міцність та жароміцність (у деяких марок), висока пластичність та питома міцність. Труби з дюралюмінію застосовуються в авіаційній, суднобудівній, автомобільній, будівельній, приладобудівній та інших галузях промисловості, у виробництві споживчих товарів.
Популярність конструкцій зі сплавів алюмінію зумовлена його унікальними властивостями:
- низька щільність (близько 2700 кг/м куб);
- легкість та міцність;
- збереження фізичних властивостей за низьких та високих температур;
- висока корозійна стійкість, здатність протистояти агресивним факторам шляхом утворення тонкого прошарку оксиду, що захищає шар металу від поглиблення процесів руйнації;
- технологічність, пластичність і гнучкість;
- легкість механічної та хімічної обробки;
- висока електропровідність;
- відсутність іскроутворення при ударі, що робить конструкції більше пожежо - і вибухобезпечними;
- відсутність здатності намагнічуватися.
Механічні властивості сплаву залежать від складу і кількості легуючих домішок, способу виготовлення і обробки. Збільшення вмісту домішок сприяє міцності виробу за рахунок зменшення його пластичності. Корозійну стійкість сплаву підвищують плакуванням за допомогою технічного алюмінію або анодуванням (електрохімічне оксидування).
В наявності великий вибір алюмінієвого трубопрокату.
Його класифікація побудована з урахуванням його фізичних властивостей, відповідно до:
- товщини стінки – тонко- (5 мм) і товстостінні (більш ніж 5 мм);
- форми перерізу – круглі, прямокутні, квадратні, овальні та фасонні (під замовлення), гофровані;
- методом виготовлення - методом холодного формування, пресовані або зварні (паяні);
- марки сплаву - алюмінієві (АД31, АД35, АВД та ін.) чи дюралеві (Д1, Д16 та ін.);
- довжини – мірні, немірні;
- стану готового матеріалу: відпалені; загартовані та штучно зістарені; загартовані і природних чином зістарені; нагартовані.
Якість матеріалів, професійність виконавців та точність розрахунків – складові успіху будь-якої справи. Не є винятком будівельні, ремонтно-монтажні роботи будь-якого масштабу. А тому, заздалегідь подбайте про достатню кількість надійного металопрокату.