Алюмінієва смуга – світла смуга в житті цивілізації
Обиватель і будівельник, дизайнер і споживач – одностайні в думці: «Алюміній - матеріал майбутнього». З початку 19-го століття і до сьогодні алюмінієві вироби у фаворі - вони довговічні і естетичні.
До основних достоїнств матеріалу відносять:
- відмінну корозійну стійкість, яка зберігається протягом всього строку служби виробу – а це не менше 25 років;
- мала вага (середня щільність алюмінієвого сплаву — 2,71 г/куб. см);
- висока електро - і теплопровідність;
- немагнитность алюмінію і пластичність, завдяки яким він використовується в электрораспределителях (жорстких струмопроводах);
- зовнішню декоративність, що знайшла застосування в оздобленні товарів побутового та промислового призначення, дизайні.
З алюмінієвих сплавів з добавкою кремнію, марганцю, магнію, міді, цинку та інших - виробляють вироби різного призначення: від прикрас - до будівельних конструкцій і оздоблювальних матеріалів, наприклад, алюмінієвих смуг (або шин).
На складах виробничо-торгової компанії «Профіль-Центр» широкий асортимент алюмінієвого профілю, серед лідерів продажів - алюмінієва смуга. Київ і віддалені регіони України, професійні майстри і майстри-аматори – знайдуть рішення для самої складної задачі, оскільки алюмінієва смуга - легка в обробці, вільно піддається формуванню, зварюванні і різанні. Виріб реалізується в котушках, бухтах, навалом (у пучках).
Продукція застосовується в галузі енергетики, для виготовлення і обробки конструкцій в будівництві, хімічній і харчовій промисловості. З смуг електротехнічного призначення монтують шинопроводи (високовольтні провідники струму) і ввідно-розподільні пристрої, оскільки сплав, з якого вони виготовлені, наділений більшою електропровідністю - за рахунок додавання міді.
З алюмінієвих смуг споруджують навісні фасади, стельові системи і внутрішні перегородки, об'єкти зовнішньої реклами. Ними обробляють готові споруди і панелі побутової техніки. Легкість і висока світловідбиваюча здатність алюмінієвих смуг знайшли застосування в обробці засобів пересування. Без цього екологічно чистого матеріалу не обійтися у харчовій промисловості - на таких поверхнях скупчуються бактерії і бруд, вони легко миються – це ідеальний тарний матеріал для продуктів.
Алюмінієва шина виготовляється методом гарячого лиття або штампування – це суцільний плоский профіль типу пластини з прямокутним перетином різної геометрії, де:
- товщина – в межах 3-10 міліметрів (рідше 12 мм);
- ширина – від 10 міліметрів до 180 міліметрів;
- довжина – немірна або кратна 3 метрам (3-9 метрів).
Термічна обробка – загартовування – підвищує міцність гнучкої смуги, покращує її механічні якості. Опір на розрив у загартованої і штучно зістареної шини - приблизно в 1,5 рази більше, ніж у аналога, зістареного природним чином. А підвищити стійкість до корозії дозволяє фарбування або анодування.
У кожного сплаву – свої особливості, що визначає область його застосування. Так АД0 — майже чистий алюміній – особливо популярний. Вибираючи, звертайте увагу на маркування, яке вказує на: марку сплаву (А, АДО, АД31 тощо); інформація про термообробці (вироби, що пройшли термообробку, у маркуванні зазначаються буквою Т); ступінь міцність (виділяють моделі звичайної і підвищеної міцності - із зазначенням ПП); габарити та ГОСТ.
Покупка в «Профіль-Центр» має незаперечні переваги. Великий постачальник гарантує: оперативність і комплексний підхід; доставку; опт і роздріб; гнучку систему цін і оплати; акції та бонуси. Ми надаємо професійні послуги з анодуванню, шліфування і різання виробів. Можливо виготовлення деталей за ескізами замовника. Реалізована продукція зберігається, запаковується та транспортується згідно технічним вимогам.