Будь-який дизайн і інтер'єр в кімнаті слід оформити згідно стилістичному напрямку. Обов'язково необхідно враховувати деталі і приховані елементи, які створюють основу. Ремонт в будь-якому приміщенні – це завжди відповідальність і клопоти, після чого піде оригінальний вигляд приміщення. На даний момент існує величезна кількість новинок і розробок, які значно спрощують процес подальшого оформлення і експлуатації.
Що таке плінтус прихованого монтажу?
Сучасна конструкція прихованого плінтуса встановлюється за допомогою алюмінієвого профілю. Часто можна почути інша назва «Ширяючі стіни». Матеріалом виготовлення служить МДФ, дерево, метал і шпон. Додатково плінтус можна прикрасити штучною шкірою, або ламінуючої плівкою. Різний розмір і форма дозволяють підібрати відповідну конструкцію з зовнішнім покриттям.
Є різні види, які встановлюють і обробляють в тон стіни. Інший варіант – візуально виділити плінтус прихованого монтажу, що створить ілюзію окремого елемента в декоруванні.
Особливості конструкції
Плінтус прихованого монтажу від виробника «Профіль Центр» відрізняється високими технічними характеристиками. Алюміній високої якості дає гарантію, що конструкція буде надійно триматися, при цьому гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр приміщення.
Це універсальний профіль, який легко монтується з гіпсокартоном, штукатуркою або панелями. Є можливість встановлювати плінтус в один рівень зі стіною.
Цей профіль є повністю загартованим, що дає високу ступінь термообробки.
Серед асортименту можна вибрати кілька варіантів покриття:
- Срібне покриття або анод – це шар оксидної плівки, який пов'язаний з поверхнею кутового алюмінієвого профілю. Цей варіант відмінно підійде для установки в кімнатах з підвищеною вологістю. Анод має однорідний глибокий відтінок, що дає можливість зробити приміщення більш оригінальним, створити унікальне стилістичне спрямування.
- Полімерне фарбування в чорному, білому кольорі щільно лягає на поверхню алюмінію. Профіль не вигоряє і витримує прямі ультрафіолетові промені. Міцний матеріал не темніє, не покривається плямами або тріщинами при будь-яких умовах експлуатації. Також, він має підвищену стійкість до будь-якого механічного впливу. Вибір серед декількох колірних варіантів дозволяє розширити можливість оздоблення в інтер'єрі.
- Без покриття. Сучасне рішення у вигляді профілю прихованого монтажу значно збільшує внутрішній простір приміщення, так як відсутній додатковий виступ в підлозі. Тепер плінтус буде розташований в одній площині зі стіною.
Головні переваги
У порівнянні зі звичайним видом, прихований варіант надає величезну кількість переваг. На сьогоднішній день багато дизайнери і будівельники воліють використовувати саме плінтус прихованого монтажу.
Очевидні переваги включають:
- Значно прискорюється процес установлення додаткової фурнітури, ущільнювачів і з'єднувальних деталей;
- Відсутня проблема монтажу дверей (зокрема, проблема стикування з дверима);
- Меблевий гарнітур можна ставити впритул до стіни. Це додає простору і волі в загальний вигляд кімнати або приміщення;
- Відсутність скупчення пилу, що зазвичай утворюється за меблями на опуклих плінтусах. Даний факт безпосередньо позитивно вплине на здоров'я всієї родини та присутніх у кімнаті;
- З'являється можливість провести додаткову підсвітку, що додасть яскравості і зробить інтер'єр особливо оригінальним;
- Можна з допомогою прихованого профілю прибрати зайві деталі начебто проводки або інші електронні кабелі;
- Широкий асортимент та великий вибір новинок, колірних варіантів.
Як проводити монтаж плінтуса?
Встановлення прихованого профілю необхідно проводити під час чорнової обробки. Для металевого плінтуса створюється спеціальний отвір, яке готується заздалегідь. Важливо, зробити виміри стіни і рівень «чистої» підлоги. В першу чергу, монтується профіль з алюмінію. Далі, той ділянка стіни, що розташована над прихованим плінтусом слід покрити штукатурним матеріалом. В кінці встановлюється покриття для підлоги і для плінтуса.
Монтаж можна проводити декількома способами, на розсуд спеціаліста. Перший метод включає саморізи – спеціальні пази для проведення прихованої установки профілю. Інший спосіб проводиться за допомогою спеціального клею, які надійно закріплює плінтус на поверхні. І третій за рахунок зовнішнього кріплення. Особливо важливо враховувати підготовку стін.
Як правильно вибрати?
Враховуючи широке розмаїття сучасних моделей, при виборі необхідно спиратися на основні фактори. Перед початком ремонту краще відразу визначитися з забарвленням прихованого плінтуса і типом установки, так як монтажні роботи будуть проводитися в кілька етапів.
Основними нюансами вважаються:
- Якість матеріалів. Краще вибирати профіль з алюмінію. Це міцний і надійний матеріал, який має високі технічні характеристики; порівняно з деревом або МДФ, метал буде довше служиш, зберігаючи цілісний вигляд;
- Додаткова фурнітура та покриття відіграють важливу роль при загальному оформленні, тому варто звернути увагу на даний факт;
- Спосіб монтажу, який може вплинути на подальший процес ремонту.
Безліч виробників випускають плінтус прихованого монтажу в великому асортименті. Більшість дизайнерів використовують саме цей варіант, завдяки чому з'являється можливість збільшити місце і простір в кімнаті, освіжити приміщення.
Меблі впритул стає до стіни і скорочує зайві ділянки скупчення бруду і пилу. Всі переваги підтверджують високу популярність прихованого профілю від виробника «Профіль Центр». Якщо Ви хочете наповнити свій будинок теплом, привнести оригінальність і незвичайний вигляд, тоді однозначно варто робити вибір на користь плінтуса прихованого монтажу.