Підлоговий плінтус вже давно вийшов за межі визначення звичайної вертикальної планки, з допомогою якій без особливих зусиль можна заховати стик стіни і підлогового покриття. Дійсно, з допомогою однієї маленької деталі можна перетворити новий дизайн, підкреслити цілісність і гармонійність вибраного інтер'єру, будь то спальня, дитяча кімната або кухня.
Підлоговий плінтус вирішує одну з важливих завдань, пов'язану з усуненням дефектів у місцях з'єднання стіни і підлогового покриття, b його можна розглядати і як декоративний елемент, підбираючи необхідний виріб за матеріалом та якості реалізації.
Що може бути простіше, ніж вибір плінтуса, який підбирається під колір стіни і підлогового покриття, що, безумовно, залежить від індивідуальних уподобань власника житлового приміщення, де проводяться ремонтні роботи. Стандартна модель плінтуса заслужила повагу не тільки серед дизайнерів, які використовують ще одну деталь для втілення самих несподіваних і оригінальних дизайн-проектів, але й власників квартир і приватних будинків. Останні цінують плінтус не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і за практичність.
Слідом за стандартним плінтусом в каталозі деяких виробників оздоблювальних матеріалів з'явилася нова конструкція — плінтус прихованого монтажу, який застосовується вже в квартирах з сучасним дизайном. Власники квартир і приватних будинків все частіше зупиняють свій вибір на мінімалістичному дизайні, тому випуск плінтуса прихованого монтажу був питанням часу. За допомогою плінтуса прихованого монтажу можна по-іншому поглянути на концепцію відкритого простору, де немає нічого зайвого і все на своєму місці, навіть підлоговий плінтус.
Можна купити плінтус прихованого монтажу в Україні?
Однією з новинок став плінтус прихованого монтажу компанії Профіль-Центр, яка з 2007 року займається випуском алюмінієвих плінтусів в асортименті на українському ринку. Нова колекція алюмінієвих плінтусів Профіль-Центр призначена вирішити безліч проблем, які зустрічаються на шляху сучасних дизайнерів, власників квартир і приватних будинків, які намагаються звільнити простір житлового приміщення, використовуючи вбудовані в стіни шафи, ховаючи техніку в спеціально створені під неї зони.
Переваги плінтуса прихованого монтажу
- Головною перевагою плінтуса прихованого монтажу є спосіб розташування вироби у місцях з'єднання стін і підлогового покриття. Плінтус прихованого монтажу зручно ховається в стіні, розташовуючись на одному з нею рівні, створюючи відчуття цілісності стіни. Таким чином, одним махом вдалося вирішити проблему з виступами, незважаючи на те, що найчастіше дизайнери знаходили спосіб обіграти підлоговий плінтус, використовуючи різноманітність колірних рішень і форм.
- Практична цінність плінтуса прихованого монтажу полягає у відсутності необхідності регулярно протирати виріб, видаляючи шар пилу, що накопичився.
- Крім економії часу, витраченого на прибирання квартири або приватного будинку, плінтус прихованого монтажу дозволив усунути ще один важливий недолік стандартного плінтуса — вертикальна планка вже не передає шум кроків людини або домашнього улюбленця від підлогового покриття до стін.
- Вбудований в стіну плінтус все ще використовується для того, щоб заховати дроти. На додаток до цього, можна розподілити світло по житловому приміщенню, розмістивши підсвічування всередині самого плінтуса, створюючи відчуття комфорту і затишку.
Прихований плінтус виробництва України: матеріал, покриття та особливості монтажу
Прихований плінтус можна виготовляти з різних матеріалів — метал, пластик, дерево. Фахівці Профіль-Центр зупинилися на алюмінії, представивши приховані плінтуса власного виробництва. Плінтус прихованого монтажу встиг опинитися в рейтингу топових дизайнерських рішень, коли справа доходить до реалізації дизайн-проекту і проведення опоряджувальних робіт.
Алюмінієвий плінтус прихованого монтажу BEST DEAL від Профіль-Центр продається без фурнітури, так як в цій колекції плінтусів нового покоління вона просто не передбачена виробником — ще більше свободи в реалізації самих неординарних дизайнерських рішень. Виготовляється він із сплаву алюмінію АД31, який відрізняється стійкістю до корозійних процесів, хоча і невисокою міцністю. Тим не менш, вбудований в стіну плінтус використовується тільки для приховування дефектів і проводів.
Плінтус прихованого монтажу Профіль-Центр випускається без покриття, хоча представлений і варіант з покриттям. В якості покриття може використовуватися анод (срібло), що актуально для приміщень з підвищеною вологістю. Полімерне фарбування ідеально підійде для власників квартир, любителів натуральних матеріалів, так як мова йде про імітацію деревини. Завдяки наявності такого захисного шару матеріал виробу зберігає привабливий зовнішній вигляд тривалий час без дрібних пошкоджень і подряпин.
Після установки підлогового плінтуса, вбудованого в стіну, зберігається плавність переходу до дверей, так як стикування з дверним прорізом здійснюється без проблем. Якщо планується установка і дверей прихованого монтажу, то прихована коробка і плінтус стикуються між собою.
Конструкция плинтуса состоит из двух деталей, которые будут устанавливаться по очереди. Сначала фиксируется алюминиевый профиль, и прячется в стену с помощью штукатурки или гипсокартона. После установки профиля мастера переходят к завершительной стадии работ — выбору и монтажу фурнитуры для сбора полноценной конструкции. При сборе плинтуса скрытого монтажа следует помнить о том, что его высота может быть разной. В случае с компанией Профиль-Центр в коллекции скрытых плинтусов представлены модели длиной 2,5 м.
Що стосується способів монтажу, вибирають один з трьох можливих— кріплення за допомогою саморізів, будь то спеціальний паз для установки плінтуса у внутрішню частиною стіни, або зовнішнє кріплення. Третій спосіб припускає використання спеціального клею для фіксації конструкції належним чином.