Тенденції сучасного дизайну все частіше пропонують задіяти в інтер'єрах елементи декору з металу. З урахуванням цього, в асортимент виробленої компанією «Профіль-Центр» продукції, введені алюмінієві куточки, які можна використовувати при проведенні оздоблювальних робіт, особливо в інтер'єрах стилю «лофт», «техно», «урбан» і їм подібних.
Особливості кутових профілів з алюмінію
З усіх існуючих профілів, двухполочный обробний куточок, мабуть, найпростіший. Проводиться він з широкої смуги металу шляхом згинання його під кутом 90°. В залежності від місця вигину заготовки можна отримати рівнополочний або разнополочний куточок. Рівнополочний використовують у випадку, коли на одній із сторін присутній шар обробки, наприклад панелі ПВХ або вагонка, щоб повністю закрити край оздоблювального матеріалу і надати куті завершений і акуратний вигляд.
Куточок з алюмінію найчастіше вибирається з-за універсальних якостей металу:
стійкості до процесів корозії;
малої ваги;
доступної ціни;
довговічності;
здатності змінювати свою форму і структуру в період температурних перепадів;
привабливого зовнішнього вигляду;
простоти у догляді;
пластичності;
надійності.
Основна мета використання куточків - приховати недоліки і акцентувати увагу на достоїнства інтер'єру, зміцнивши його стильною і правильною геометрією обробки.
Як вибрати алюмінієвий куточок?
Роблячи вибір, потрібно керуватися наступними параметрами куточка:
розмір поличок;
перетин;
зовнішній вигляд.
Щоб зрозуміти, якої ширини повинні бути полиці, потрібно заміряти відстань, яку повинен перекрити профіль, і якщо на ньому присутня обробка, то додати декілька міліметрів, щоб планка повністю закривала наявні дефекти. Товщина металу, за великим рахунком, не так важлива, оскільки алюміній досить міцний, а куточки не несуть якусь навантаження. Ну і визначтеся, чи буде це чистий метал, чи потрібна декорована під дерево або пофарбована кутова оздоблення.
Як монтувати куточок?
Оскільки вся поверхня профілю є декором, прямий спосіб кріплення, при якому висвердлюються отвори і саморізи придавлюють планку до місця монтажу, не зовсім естетичний. Щоб надійно зафіксувати куточок, використовують:
полімерний клей;
герметик;
клей для плитки;
алебастр;
шпаклівка на гіпсовій основі.
Який з методів вибрати - залежить від поверхні, до якої він кріпиться, а також від бажаного результату. Якщо куточок виставляється на етапі стартовою обробки, а в подальшому його краю вирівнюються з рівнем чистової стіни, краще використовувати гіпсові суміші, оскільки їх легко змити з металу і вони утворюють відмінний адгезивний шар практично з будь-чорновий поверхнею, будь це бетон або штукатурка.
Якщо алюмінієвим куточком закривається стик між панелями ПВХ, то оптимальним матеріалом для фіксації стане полімерний клей, ну а для кутів, утворених керамічною плиткою, природно, використовувати розчин або клей, яким вони фіксуються до площини.
Здійснити монтаж куточка зовсім не складно: потрібно виміряти довжину оздоблюваного ділянки, відрізати профіль необхідної довжини, акуратно розподілити клей або шпаклівку, і притиснути куточок до поверхні по всій довжині. Можливо, частина клею буде виступати по краях планки, в такому випадку надлишки потрібно акуратно видалити, не чекаючи його застигання.
Якісні куточки від «Профіль-Центру»
Компанія «Профіль-Центр» є одночасно виробником і реалізатором своєї продукції. Таке ставлення до справи надає широкі можливості і підприємству, і його клієнтам. Власні потужності завжди готові до виконання масштабних дрібно - і крупнооптових замовлень. Присутня приємна гнучкість і в плані декорування профілів - їх забарвлення, ламінування або анодування можна попередньо узгодити і отримати не тільки те, що завжди є в наявності, але і партію профілів з урахуванням потреб конкретного проекту.
В асортименті різно - і рівнополочні кутники розмірного ряду полиць від 10 до 120 мм в різних комбінаціях. Куточки виготовляються з якісної сировини - алюмінію і його сплавів. Товщина заготовок - від 1 до 5 мм. При необхідності виробник нарізає довжину планок за розмірами замовника.
Вибрати з інформативного каталогу і куточки можна замовити онлайн, або зв'язавшись з менеджерами за телефонами, опублікованими на сайті компанії. Фахівці завжди готові до надання консультаційної та практичної допомоги клієнтам, що зазнають труднощі з визначенням розміру партії і типу профілю. Після формування замовлення товар ретельно упаковується для транспортування і відправляється на адресу споживача. Можливий самовивіз придбаного куточка зі складу підприємства в Києві.